I MY myslíme na ostatní

Nejen práce, ale i zábava, dalo by se říct. Ovšem zábava, která pomáhá. Dlouhodobě přispíváme různým neziskovým organizacím a věnujeme se dobrovolnictví a v dalších letech chceme být ještě aktivnější a štědřejší.

 

 

Sbírka na Matěje

Nové telefony pro děti v azylovém domě

Ve spolupráci s brněnskou neziskovou organizací Světýlko jsme napomohli ke splnění vánočních přání dětí z azylových domů. Tyto děti obvykle pod stromečkem nenajdou žádný dárek, a proto jsme se rozhodli darovat jim nový telefon a splnit tak jejich přání. Z nových telefonů se tak mohlo radovat 7 dětí.

Kociánka

Centrum Kociánka

„Firma IMI CCI dlouhodobě přispívá na různé činnosti Centra Kociánka. Jejich finanční prostředky se používají na zlepšení a zkvalitnění péče potřebné k všestrannému rozvoji a úspěšnému zařazení uživatelů Centra Kociánka do společnosti. Jejich zaměstnanci k nám chodí v rámci dobrovolnické činnosti pomáhat uklízet rozsáhlý areál a finančně přispívají.“

CZP Chrlice

Centrum pro zrakově postižené v Brně Chrlicích

„Moc děkujeme vašim kolegyním za pomoc při úklidu v hlavní budově. Jsme opravdu vděčni za jakoukoli pomoc. A kromě toho spolupracujeme již třetím rokem v rámci vánočního prodeje našich výrobků. I za tuto spolupráci děkujeme a těšíme se na další.“

Ing. Miloš Paleček, ředitel

Finanční pomoc pro jižní Moravu zasaženou tornádem

V reakci na přírodní katastrofu, která zasáhla obce na jižní Moravě jsme uspořádali sbírku na pomoc lidem, kteří přišli o své domovy. Mezi zaměstnanci se vybralo více než 22 000 Kč.

Benefiční turnaje na podporu Ligy vozíčkářů

Pravidelně se účastníme benefičních badmintonových či curlingových turnajů na podporu Ligy vozíčkářů. V minulém roce jsme tímto způsobem přispěli na program osobní asistence.

TU Brno Racing

Od roku 2013 spolupracujeme s týmem TU Brno Racing. Jejich hlavním cílem je navrhnout a zkonstruovat jednomístné závodní vozidlo (formuli) pro účast v prestižních mezinárodních soutěžích univerzitních týmů.

Ekoden s Kometou

„Věřím, že se nám společně s Vámi podařilo dětem ukázat, že péče o životní prostředí má smysl. Celkem se týmům podařilo vysbírat 600 kg odpadu. Děkujeme za vše.“

Ivana Drobiszová, Marketing, Kometa Group a.s.

Stavba tábora v Lysicích

„Dovoluji si Vám touto cestou velice poděkovat za pomoc Vašich pracovníků při stavbě letního stanového tábora pro děti. Chlapi odvedli velký kus práce. Ceníme si Vaší pomoci.“

Za 69. pionýrskou skupinu Ing. Jaroslav Pipota

Spolupráce při sázení stromů

Dlouhodobě spolupracujeme s místními lesáky při sázení stromů a údžbě lesa. Před třemi lety se podařilo našim zaměstnancům osázet 20 000 metrů čtverečních v lese nedaleko Přibic.