I TY si vybereš

V České republice je mnoho společností se sériovou výrobou, kde se lidská práce blíží tomu, jak pracují roboti – to u nás v CCI ale rozhodně neplatí. Vyrábíme ventily do kritických aplikací s vysokou přidanou hodnotou na míru pro každého zákazníka. Naše ventily musí vydržet extrémní podmínky, jaké jsou například na těžebních plošinách Kashagan v Kaspickém moři nebo na největší lodi světa – Shell Prelude.

Jsme hrdí na to, že v Brně zajišťujeme celý proces od nabídky přes konstrukční návrh až po samotnou výrobu, montáž a testování. Každý ventil je originál vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je například Stellite či Inconel.

Neustále se snažíme zdokonalovat a hledat nové cesty, jak svou práci dělat chytřeji, proto do týmu hledáme lidi, kteří se chtějí učit nové věci a nebojí se vystoupit ze své komfortní zóny.

Jak vypadá výběrové řízení?

Nejdříve vyhodnotíme tvé CV – prosíme o strpení, může to chvíli trvat; pokud jsi nás zaujal/a, pozveme tě na osobní schůzku. Na osobní schůzce se potkáš se zástupcem HR oddělení a vedoucím týmu, popřípadě ještě s některým dalším kolegou – v některých případech mohou být tyto schůzky dvě, většinou je ale jen jedna a v případě oboustranného zájmu od nás dostaneš nabídku zaměstnání a rádi tě přivítáme do našeho týmu. Pokud se hlásíš na pozici do výroby, můžeš se těšit na to, že tě během schůzky provedeme naším provozem a ukážeme ti stroje, se kterými pracujeme.

Jak vypadají první dny v IMI CCI a jak probíhá zaškolení?

V prvních dvou dnech tě čeká pestrý program v podobě vstupních školení – dozvíš se všechno podstatné, co budeš pro začátek potřebovat. Po absolvování těchto školení tě tvůj nový nadřízený představí kolegům a ukáže ti pracoviště. Při nástupu dostaneš rozvojový plán, ve kterém jsou popsány jednotlivé kroky tvého zaškolení, takže budeš vědět hned na začátku, co a kdy se naučíš. Zaškolovat tě bude jak tvůj vedoucí, tak vybraní kolegové.

Podílej se i TY na řešení největších výzev lidstva!

Nyní máš možnost stát se součástí našeho týmu i TY na níže uvedených pozicích.

Roman, CNC operátor

Roman, CNC operátor

„Když jsem nastupoval, věděl jsem, že nároky na zaměstnance jsou vysoké. To mi ale dávalo pocit, že mě tato práce dá mnoho cenných zkušeností a stane se ze mě odborník. Tím, že se společnost věnuje velmi specializované zakázkové výrobě, musíme se téměř denně rychle zorientovat v prostředí změn.

Každý den se učím od svých kolegů, přijdu do styku s nejmodernějšími strojírenskými technologiemi a vidím na vlastní oči, jak se přání zákazníka postupně mění na výsledný produkt – ventil. Líbí se mi otevřená firemní kultura, týmová spolupráce a zajímavé firemní akce. Oceňuji také možnost odborných a jazykových školení a na výběr je z mnoha benefitů.“

Míša, Vedoucí vstupní kontroly a neshodných produktů

Míša, Vedoucí vstupní kontroly a neshodných produktů

„Na vstupním pohovoru jsme se domluvili, že budu přijata na pozici Trainee na oddělení Kvality a zkusím si projít celé oddělení Kvality s tím, že na konci procesu se vytřídí, kam chci patřit. Kolečkem jsem prošla velice rychle, ale již od začátku bylo jasné, že moje místo bude na výrobní kvalitě.

Práce půl kancelář, půl dílna mi vyhovovala a lákalo mě, že mohu veškeré řešené problémy vidět nejen v počítači, ale mohu si na ně i sáhnout, mohu zkusit, jak jsou křehké, těžké, lehké a dále je zkoumat naživo. Dává to člověku daleko rychlejší a jednodušší možnost zorientovat se, s čím vlastně pracuje, jak důležité jednotlivé díly jsou a v neposlední řadě, jak celý proces výroby a kompletace ventilů funguje. Byla jsem překvapená, jak rychle jsem byla přijata nejen svými kolegy, ale i kolegy z dalších oddělení. Všichni se mi snažili pomoci, také díky nim jsem se mohla velice rychle profesně rozvíjet. Během 4 let, co ve firmě působím, jsem změnila pozice z Trainee na Quality engineer, abych následně přešla na Vedoucí vstupní kontroly a neshodných produktů, kde působím doposud. Má práce vyžaduje často okamžitá nápravná řešení, rozhodnost a rychlost, což mi vyhovuje, jelikož žádný den není stejný a každý den se stává něco, co mě i po těch letech překvapí a postaví mě to před další výzvu.“